Domeny

Twój unikatowy adres w sieci

PROMOCJA - Polskie domeny za 0 zł.

Rozdajemy domeny to aktualna promocja dla nowych jak i dotychczasowych klientów firmy NETA.PL. Oferujemy Państwu rejestrację domen internetowych na okres 1 roku bez jakichkolwiek opłat.

Po tym czasie (po roku) odnowienie domeny nie jest wymagane, w związku z czym zachęcamy Państwa do rejestracji swojej nazwy całkowicie bezpłatnie.

W promocji biorą udział domeny polskie (.pl, .com.pl) oraz regionalne (np. waw.pl). 

Szczegóły w regulaminie.


Cennik domen

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą cenową dotyczącą wykupienia domeny, jej odnowienia czy też transferu do naszej bazy, zależną od wybranej końcówki, np. com.pl

Czytaj więcej

Rejestracja domeny

Dla klientów, którzy jeszcze nie posiadają swojej domeny, udostępniliśmy system dający możliwość sprawdzenia dostępności wybranej domeny oraz jej zarejestrowania.

Czytaj więcej

Transfer domeny

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych usług oraz transferu domeny do naszej bazy. Jest to opcja bezpłatna, wymagająca jedynie uzyskania kodu autoryzującego domenę tzw. authinfo.

Czytaj więcej

Panel użytkownika

Klientom, którzy korzystają już z naszych usług udostępniamy specjalny panel użytkownika, w którym na bieżąco można sprawdzać listę posiadanych domen oraz daty ich wygaśnięcia.

Czytaj więcej