loader loader

O firmie

Kreatywne podejście do świadczonych usług.

Firma NETA.PL istnieje na rynku już od 2005 roku. Początkowo jej głównym profilem działalności było tworzenie stron internetowych. Posiadając zespół doświadczonych grafików i programistów możemy zaoferować Państwu niepowtarzalne projekty.

Z biegiem lat, a co za tym idzie dzięki zebranemu doświadczeniu, sukcesywnie została poszerzana oferta firmy o kolejne działy.

Oprócz zaprojektowania strony możemy zaoferować także usługi hostingowe oraz zarejestrować domenę.

Ponadto w swojej ofercie posiadamy także wszelkie rodzaju usługi poligraficzne, począwszy od wydruku wizytówek, biznes kart, notesów, teczek, itp., po wszelkiego rodzaju gadżety reklamowe takie jak długopisy z nadrukiem, linijki, smycze, breloki, skończywszy na produktach wystawienniczo-reklamowych, np. pop-up'y łukowe, banery, roll-up'y.

Dzięki specjalistycznej maszynie do druku cyfrowego UV, prężnie rozwijającym się działem poligraficznym są nadruki na płytach CD, DVD, Mini CD czy wizytówkach CD. Do tych produktów możemy także zaproponować Państwu różnego rodzaju opakowania.

Posiadamy także własne portale internetowe promujące polskie firmy w sieci oraz portal turystyczny z bazą noclegową obiektów w całej Polsce.


Nasze wszystkie działy

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i profesjonalizmowi całego zespołu, wykonywane strony na zamówienie cechują się oryginalnością, funkcjonalnością, a zarazem prostotą w obsłudze.
Czytaj więcej

Nasz autorski system CMS został stworzony z myślą o klientach, którzy zlecili nam wykonanie serwisu, tak by mieli oni możliwość samodzielnego zarządzania swoją stroną internetową.
Czytaj więcej

Jest to jedno z polecanych przez nas rozwiązań dotyczących stworzenia strony internetowej w oparciu o gotowy szablon responsywny z polecanych przez nas serwisów.
Czytaj więcej

System Edytuj.com umożliwia klientom samodzielnie wykonanie swojej strony firmowej w oparciu o przygotowane przez nas profesjonalne szablony stron.
Czytaj więcej

Na specjalne zamówienie naszych klientów jesteśmy także w stanie zaprojektować odpowiednio przygotowany do druku logotyp firmowy wraz z profesjonalną księgą znaków.
Czytaj więcej

W ramach szerokiej oferty usług hostingowych, możemy Państwu zaproponować serwery o różnych pojemnościach, dostosowanych do potrzeb Państwa firmy.
Czytaj więcej

Prowadzimy także wszelkiego rodzaju usługi związane z rejestracją domen, ich odnowieniem czy też transferem do naszej bazy. Służymy fachową pomocą techniczną.
Czytaj więcej

Dzięki usłudze pozycjonowania Państwa strony, pomagamy w uzyskaniu jak najwyższych pozycji na wybrane słowa kluczowe w popularnych wyszukiwarkach internetowych.
Czytaj więcej

W sprzedaży posiadamy szeroką ofertę materiałów poligraficznych, gadżetów reklamowych oraz produktów wystawienniczo-reklamowych z zastosowaniem 3 rodzajów nadruku.
Czytaj więcej

W zależności od nakładu nadruk na płytach wykonujemy w 2 metodach druku: cyfrowej i offsetowej. Przy nadruku cyfrowym gwarantujemy szybkie terminy realizacji.
Czytaj więcej

Jesteśmy także właścicielami dwóch portali internetowych: 20pln.pl oraz firmy.org.pl, tworzących internetową platformę, której zadaniem jest promowanie polskich firm w sieci.
Czytaj więcej

Ponadto stworzyliśmy także portal turystyczny i-noclegi.pl, zawierający bazę noclegową obiektów o różnym standardzie z wielu zakątków Polski, od gór aż po morze.
Czytaj więcej